Zastosowanie ekranów typu LED przy organizacji wydarzeń sportowych

Ekrany ledowe są wykorzystywane na imprezach sportowych już od mniej więcej 25 lat. W ciągu tego czasu stały się nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń sportowych, służącym do wyświetlania treści reklamowych i informacyjnych. Dzięki takim kolorowym telebimom z dynamicznym obrazem i ciekawą treścią wszelkie eventy stają się bardziej atrakcyjne dla uczestników. Wiele stadionów, hal sportowych i obiektów kulturalno-rozrywkowych w naszym kraju posiada w swoim stałym wyposażeniu profesjonalne ekrany ledowe. Ich duży format i wysoka jakość wyświetlanego obrazu sprawia, że informacje docierają nawet do tych odbiorców, którzy zajęli miejsca na obrzeżach obiektu. Jakie treści są pokazywane na telebimach ledowych i bandach sportowych? Są to chociażby nazwy drużyn sportowych, wyniki meczu, godzina i temperatura, logotypy sponsorów, a także prezentacja poszczególnych marek, produktów oraz usług. Wydarzenia sportowe przyciągają mnóstwo kibiców, a ich wzrok przez znaczącą większość czasu skierowany jest na boisko, czy tor sportowy. Umieszczone tam ekrany reklamowe wręcz nie mogą umknąć ich uwagi!

Nowoczesne rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

Obecnie powszechnie stosowane są nie tylko klasyczne telebimy ledowe o wolnostojącej konstrukcji, ale również nowoczesne bandy sportowe. Ich wyjątkową cechą jest elastyczność. Bandy można pochylić pod dowolnym kątem, by informacje były dobrze widoczne dla każdego odbiorcy. Jeśli poszukujemy profesjonalnych, dobrych jakościowo ekranów ledowych, przeznaczonych na obiekty sportowe, warto zajrzeć na przykład na witrynę https://tdcpolska.pl/bandy-led. Wybierając ekran ledowy należy również wziąć pod uwagę, czy przeznaczony jest do zamkniętej hali sportowej, czy też do otwartego stadionu. Bandy zewnętrzne muszą posiadać specjalne zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Dobrej jakości telebimy są również uodpornione na uszkodzenia mechaniczne, na przykład w wyniku uderzenia piłką lub bezpośredniego kontaktu z zawodnikiem.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


20 + 19 =