Wszystko co trzeba wiedzieć o licówkach

Piękny i zdrowy uśmiech, to nie tylko lepszy komfort życia, ale także zdrowie. Próchnica i niedostateczna higiena jamy ustnej wpływa negatywnie na kondycję organizmu. Co jednak zrobić, kiedy przebarwienia, wcześniejsze zaniedbania zębów lub choroby spowodowały, że uśmiech zniknął z twarzy? Prosty zabieg stomatologiczny, poprawi natychmiast wygląd Twoich zębów i pozwoli cieszyć się olśniewającym uśmiechem na długo.

Czym są licówki?

Licówki, są to cienkie plastry w kształcie zęba, które są indywidualnie dopasowane, przez lekarza stomatologa. Przyklejane do zębów specjalnym klejem, korony licówki pełnoceramiczne Poznań może poszczycić się wieloma specjalistami w tej dziedzinie. Efekt widoczny jest od razu. Licówki pomogą zlikwidować nieestetyczne szpary między zębami, ubytki, trudne do zlikwidowania przebarwienia.

Rodzaje licówek

Na rynku można spotkać się z kilkoma rodzajami licówek. Różnią się pomiędzy sobą, materiałem z jakiego zostały wykonane. Wyróżniamy:

– pełnoceramiczne,

– kompozytowe,

– akrylowe,

– porcelanowe,

– ceramiczne.

Doświadczony specjalista nie tylko pomoże Ci w odpowiednim doborze licówek, ale także kompleksowo zadba o leczenie zębów, abyś mógł cieszyć się białym, zdrowym i pięknym uśmiechem każdego dnia.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


5 + 19 =