Współczesne metody wykonywania fotografii oka

Wzrok jest niezwykle ważnym zmysłem człowieka, dlatego do jego codziennej higieny należy przykładać należytą staranność. Niezbędne są badania kontrolne. Dzisiejszy postęp medycyny sprawił, że badania są bezpieczniejsze i mniej bolesne dla pacjenta.

Diagnostyka

Optyczna koherentna tomografia oka to precyzyjne badanie struktury gałki ocznej. Jest to technika obrazowania, dzięki której uzyskany obraz posiada bardzo wysoką rozdzielczość. Jeśli konieczne jest wykonanie OCT oka Szczecin jest doskonałym wyborem. W tym mieście znajduje się wielu specjalistów mających dostęp do aparatury OCT, którzy dokładnie ocenią stan gałki ocznej, rogówki, nerwu wzrokowego oraz siatkówki.

Bezpieczeństwo i komfort badania

Jest to badanie bezbolesne i bezkontaktowe, co zapewnia pacjentowi większy komfort i bezpieczeństwo. Zaawansowana technologia gwarantuje, że używany promień świetlny podczas pomiaru jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, dlatego też nie występują żadne przeciwwskazania do wykonania badania OCT.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć − trzy =