W jakiej formie można podziękować gościom na weselu?

Implementacja obcych nam wcześniej obyczajów bardzo mocno zaznacza się w całym przemyśle ślubnym. Gdyby prześledzić każdy z punktów ceremonii ślubu zapewne połowa ważnych momentów przeniknęła do nas z daleka. Jednym z nich stała się tradycja podziękowań skierowana do gości weselnych, celebrowana najczęściej w postaci różnego rodzaju upominków. 

W jaki sposób można podziękować gościom weselnym?

Najpopularniejszą formą wyrażającą podziękowania dla gości weselnych za przybycie na ślub i wesele jest drobny acz efektowny i spersonalizowany upominek. Mogą to być czekoladki gustownie zapakowane z imieniem gościa, do którego mają trafić. Może to być wyjątkowo smaczna herbata, również atrakcyjnie opakowana. Do tego celu nadają się również małe słoiczki miodu naturalnego, kolorowe świeczki, wiatraczki czy wachlarze świetnie pasujące do uroczystości celebrowanej gorącym latem. Ilość wariantów zależy wyłącznie od pomysłowości młodej pary. 

Życzenia ślubne na pamiątkę

Od niedawna na ślubach funkcjonuje jeszcze jeden zwyczaj – księga weselna, do nabycia np. ze strony https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/, do której  zaproszeni goście wpisują życzenia pomyślności, tworzą dedykacje, pozostawiają życzliwy ślad w tym pięknym dla pary młodej dniu. Ten piękny zwyczaj wniósł do celebracji zaślubin nową jakość i pamiątkę na całe życie. Pięknie wydana księga gości weselnych dołączyła do trwałych śladów na równi z sesją zdjęciową czy cyfrowym nagraniem. Młoda para będzie wielokrotnie do niej wracać, czytając treść gorących życzeń, przemiłych i ciepłych słów.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


11 − 3 =