W jaki sposób dbać o dobrą higienę klientów?

Prowadzenie hotelu, restauracji czy innego obiektu, w którym występuje duże natężenie ruchu nakłada na właściciela wiele obowiązków. Przede wszystkim udostępnienie środków dezynfekcyjnych swoim pracownikom oraz klientom. Aby zachować maksymalną higienę w tego typu miejscach, należy wyposażyć się w stacje do dezynfekcji rąk, które skutecznie pomagają wypełnić ten obowiązek. W ofercie dostępnej na poniższej stronie internetowej: https://www.higiena.net.pl/stacje-do-dezynfekcji,2,1817 znajdują się zarówno stojaki na płyn, stacje z bezdotykowymi dozownikami, jak i inne akcesoria.

Higiena to podstawa

Stacja do dezynfekcji rąk wyposażona w bezdotykowy dozowniki na płyn, która znajduje się w widocznym miejscu, umożliwia wygodne, a przede wszystkim bezpieczne odkażanie rąk przed wejściem na teren sklepu, lokalu gastronomicznego czy szkoły. Przy zwiększonym natężeniu ruchu istnieje ryzyko roznoszenia bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Precyzyjne odkażanie powierzchni nie zawsze jest możliwe, a bezdotykowa dezynfekcja jest skuteczną profilaktyką  zakażenia. Jednocześnie stacje prezentują się bardziej profesjonalnie niż butelka płynu odkażającego znajdująca się na stole czy parapecie. Znajduje zastosowanie w miejscach,  w których ważna jest nie tylko higiena i bezpieczeństwo klientów, ale również właściwy wizerunek danej instytucji. Wszystkie obiekty o charakterze reprezentacyjnym, powinny zatem zainwestować w taki produkt. Z pewnością przyniesie on wiele korzyści na różnych polach.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwadzieścia − 16 =