Urządzenia chłodnicze dla sklepów

Urządzenia chłodnicze są elementami niezbędnymi w wielu sklepach – przede wszystkim typowo spożywczych i supermarketach. Tego typu podmioty handlowe oferują bowiem liczne produkty wymagające przechowywania w niskiej temperaturze, takie jak choćby mięso czy wyroby mleczarskie. Gwarantuje im to optymalną świeżość oraz w znacznym stopniu niweluje ryzyko zepsucia się, co skutkowałoby niepożądaną utratą pieniędzy. Najczęściej w sklepach można zobaczyć lady chłodnicze z dużą przestrzenią ekspozycyjną.

Konstrukcje mniej i bardziej zaawansowane

Wspomniane we wstępie lady chłodnicze wprost idealnie nadają się do przechowywania i prezentowania wędlin, świeżych mięs, wszelkich produktów nabiałowych czy serów żółtych lub pleśniowych. Posiadają one zazwyczaj giętą powierzchnię szklaną, a także energooszczędne podświetlenie LED. Jeśli prowadzimy jakiś sklep i interesują nas funkcjonalne lady chłodnicze nowe modele zróżnicowane pod względem wielkości bez problemu znajdziemy w Internecie.

Kolejne przydatne urządzenia to witryny, które w przeciwieństwie do lad mają konstrukcję pionową i charakteryzują się bardziej kompaktową budową. Dzięki temu są perfekcyjnie przystosowane do eksponowania napojów gazowanych, wód mineralnych, gotowych sałatek, hamburgerów oraz ciast i innych wyrobów cukierniczych. Na uwagę zasługują jeszcze z pewnością: stoły mroźnicze zapewniające temperaturę od 0 do 8 stopni Celsjusza (ze stali nierdzewnej), szerokie regały ścienne chłodnicze, lodówki przemysłowe, chłodziarki sprężarkowe, szafy z pojemnymi szufladami, a także nowoczesne schładzarki szokowe.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


cztery × trzy =