Udogodnienia do smart domów

Budowa domu jednorodzinnego w ostatnich latach stała się bardzo popularna nie tylko wśród młodych małżeństw. Dość sprzyjające warunki kredytów mieszkaniowych oraz bardzo duże ceny mieszkań w budynkach wielorodzinnych, coraz częściej skłaniają obywateli do zakupu działki i budowania własnego kąta na własnym kawałku ziemi. Budując swój dom mamy do dyspozycji różne technologie, począwszy od budowy, aż po zabezpieczenie efektu końcowego.

Inteligentne domy to nic trudnego

Właśnie w kwestii bezpieczeństwa możemy nawet samodzielnie wyposażyć swój dom w inteligentne rozwiązania takie jak zamek Gerdalock v3. Jest to zamek wykorzystywany do rozwiązań z grupy smart, dzięki czemu jego obsługa jest możliwa z pozycji aplikacji dostępnych na smartfony z systemem IOS lub Android. Aplikacja pozwoli nam na automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi wejściowych przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu, jak również na przekazywanie zdalne kluczy jednorazowego lub wielokrotnego użytku dla innych użytkowników.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


6 − 6 =