Telefony z dużym ekranem – jakie etui dobrać

Plastic mobile phone cases on gray background. Choosing new cover for smartphone. Cheap bad-quality accessories variety

Gdy posiadamy smartfon z dużym ekranem, to czasami mamy problem z tym, jaką ochronę mu zapewnić. Niewiele bowiem można znaleźć osłon i etui, które byłyby w stanie zapewnić to, czego od nich oczekujemy. Dziś postanowiliśmy więc sprawdzić, w jaki sposób można dobrać coś, co będzie pasować do posiadanego smartfona. Zapraszamy do lektury.

Etui na miarę

Jeżeli mamy na tyle duży smartfon, że trudno jest na niego znaleźć standardowe etui ochronne, to możemy poszukać wśród osłon na tablety. Nie jest to wcale głupi pomysł, może bowiem być tak, że akurat znajdziemy model tabletu, którego wymiary będą idealnie pasowały do wymiarów naszego smartfona. Możemy też poszukać wśród ofert producentów, którzy znani są z produkowania osłon telefonów o nietypowych i niestandardowych wymiarach. Na przykład etui ZTE może być dla nas dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek powinniśmy sprawdzić wszystkich producentów.

Ochrona ekranu

Gdy smartfon jest duży, to dochodzi tutaj kwestia ochrony wyświetlacza, ponieważ i on nie będzie miał małych wymiarów. Wobec tego, oprócz oczywiście odpowiedniego etui, dobrze jest także zainwestować w szkło hartowane. Nie da się ukryć, że gdy telefon wypadnie nam z ręki gdy etui będzie otwarte, to takie szkło może uratować jego wyświetlacz. Oczywiście dobranie ochrony ekranu może być równie trudne jak dobranie osłony całego smartfona. Jednak tak, jak możemy znaleźć np. etui dla lg pasujące do naszego modelu, tak z pewnością bez dużych problemów znajdziemy też szkło hartowane, które będzie do naszego telefonu pasować. Są one dostępne na https://funnycase.pl/produkty/8-lg

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


1 × trzy =