Styl sportowy – jak wyglądać modnie i z klasą?

Współczesność charakteryzuje duża swoboda – także, jeśli chodzi o styl ubierania się. Na chodniki i wybiegi trafiają coraz mniej zobowiązujące ubrania, które przede wszystkim wyrażać mają charakter swojego użytkownika. Nie dziwi więc fakt, że fani stylu sportowego chcą przenosić go na salony, odczuwając pełną swobodę w swojej odzieży i jednocześnie zachwycając swoją klasą. Jak można tego dokonać?

Sportowa elegancja? To da się zrobić

Domeną sportowego stylu są dresy i wygodne obuwie. Bez problemu ubrania te nosić można w nieco bardziej stonowanej stylistyce, niż zazwyczaj. Chętnie wybieranymi stylizacjami angażującymi styl sportowy są te, które zakładają noszenie dresów oversize. Duża bluza bez zamka błyskawicznego daje efekt sukienki na odpowiednio mniejszym ciele. Ich duży wybór można znaleźć na https://sportowapolska.net/422-dresy-bluzy-kurtki.

Uzupełnienie jej delikatnymi legginsami oraz modnym, sportowym obuwiem to dobry początek do modnej stylizacji. By dodać jej klasy, warto zadbać o makijaż w stylu glamour, a także błyszczące dodatki – torebki na złotym łańcuchu, widoczne z daleka wisiory, czy duże kolczyki. Tak przygotowana sportowa stylizacja z pewnością nada się na oficjalne wyjście.

Bluza dresowa – sportowo, modnie i z klasą

Podobnych sztuczek mogą używać panowie, którzy chcą przenieść sportowy styl na wyższy poziom. W ich przypadku można wykorzystać wszystko, co znajduje się w szafie. Na przykład bluzy Manchester United uzupełnić można jeansowymi spodniami – stanowi to dobrą podstawę stylizacji. Najlepiej, jeśli rękawy bluzy będą delikatnie podwinięte, prezentując nadgarstek z zegarkiem na grubym pasku.

Nie wolno zapomnieć, by do tak przygotowanego stroju wybrać odpowiednie buty – modele sportowych marek zaprojektowane na chodnik z pewnością się do tego nadadzą. Podobnie jak w przypadku pań, również panowie zadbać powinni o pozostałe elementy stylizacji. Na oficjalne wyjście sprawdzi się nienagannie ułożona fryzura, czy wyczuwalne z daleka perfumy.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


osiem − pięć =