Strój dla pary młodej na kameralne wesele

Coraz więcej par młodych decyduje się na zorganizowanie kameralnego ślubu i wesela – wyłącznie dla najbliższej rodziny. Jest to znakomite rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy zakochani nie mają czasu na zaawansowane przygotowania lub pragną zaoszczędzić pieniądze na swoją przyszłość. W tym przypadku ich strój powinien być stosunkowo skromny i pozbawiony zbędnych udziwnień. Pan młody ma ułatwione zadanie, ponieważ może z powodzeniem postawić na klasyczny garnitur.

Kilka interesujących stylizacji 

Doskonałym strojem dla mężczyzny na kameralne wesele jest dwuczęściowy garnitur w kolorze ciemnogranatowym lub szarym, składający się z marynarki, spodni oraz kamizelki. Oczywiście musi on zostać wzbogacony szeregiem dodatków, do których zaliczamy krawat (ewentualnie muchę), półbuty z naturalnej skóry, elegancki pasek, poszetkę, koszulę bawełnianą i ozdobne spinki do mankietów. Z kolei panna młoda ma znacznie większy dylemat, gdyż na rynku są dostępne rozmaite kreacje. Polecane są w szczególności sukienki ślubne skromne w kształcie litery A (rozszerzające się ku dołowi) ze stylowym gorsetem, utrzymane w białej lub kremowej kolorystyce. Sprawdzą się też zwiewne modele empire i wersje koronkowe.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


szesnaście − 8 =