Sposoby kształtowania sylwetki przez wybór odpowiedniej bielizny

Nawet najdroższa stylizacja nie będzie prezentowała się właściwie bez dobrze dobranej bielizny. Ma ona za zadanie przede wszystkim ukryć mankamenty oraz wyeksponować kobiece atuty. Właściwie dopasowana bielizna potrafi zdziałać cuda, dlatego warto dowiedzieć się, jak ją dobrać.

Jak ukształtować sylwetkę za pomocą bielizny?

Kobiety z większym brzuchem oraz wystającymi boczkami powinny sięgnąć po specjalne majtki modelujące. Posiadają one wyższy stan, który świetnie spłaszcza brzuch. Dzięki nim talia jest zdecydowanie lepiej podkreślona. Panie z szerokimi udami powinny sięgnąć po modele z dłuższymi nogawkami, które nie tylko je wyszczuplą, ale również podniosą pośladki. Powinny być one dobrane w taki sposób, aby nie krępowały ruchów i zapewniały najwyższy komfort ich noszenia. Posiadaczki większego biustu powinny wybierać modele biustonoszy wzmacniane specjalnymi fiszbinami, które dobrze go uniosą i podtrzymają. Pod sukienki warto natomiast założyć halki wyszczuplające, które nie będą się odznaczały pod nawet mocno przylegającymi do ciała modelami. Poszukując najlepszej jakości bielizny, która będzie dopasowana do sylwetki, warto zapoznać się z ofertą dostępną pod adresem https://www.mikoma.pl/manufacturer/gorteks.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


16 + pięć =