Sneakersy – kolorowe czy jednolita barwa?

Sneakersy to jedne z najpopularniejszych butów sportowych. Nie ma się temu co dziwić, bo są one niesamowicie wygodne, a przy tym atrakcyjne pod względem wizualnym. Poza tym, pasują do niemal każdej stylizacji. W sklepach obuwniczych znajdziemy zarówno sneakersy kolorowe, jak i te o jednolitej barwie. Warto byłoby zatem zastanowić się nad tym, które z nich będą lepszym rozwiązaniem dla nas. 

Jakie są zalety i wady kolorowych sneakersów? 

Sneakersy kolorowe cieszą się niesamowicie dużą popularnością i najpewniej pozostaną modne przez długi czas. Można zdecydować się na kupno butów w pastelowych odcieniach, jak i na zakup sneakersów w wyrazistych barwach. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Dzięki wielobarwnym butom sportowym można będzie stworzyć naprawdę interesującą i niebanalną stylizację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Trzeba jednak liczyć się z tym, że kolorowe sneakersy nie będą pasowały do wszystkich ubrań. 

Dla kogo sneakersy o jednolitej barwie?

Nie każdy lubi wyróżniać się z tłumu. Niektórzy nade wszystko kochają klasykę. Jeżeli należymy do takich osób, lepiej zrezygnować z wielobarwnych sneakersów. Zdecydowanie lepszym wyborem będą te jednokolorowe. Jeśli zdecydujemy się na buty o barwie bieli, czerni czy granatu, możemy mieć pewność, że będą one pasować do niemal każdej stylizacji. Jeżeli jednak zależy nam na ożywieniu ubioru, możemy postawić na przykład na czerwone sneakersy. W odróżnieniu od tych wielobarwnych, jednokolorowe buty zdecydowanie łatwiej połączyć z wzorzystą odzieżą. 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwa × 1 =