Przygotowania do wesela – jakie sukienki zakupić dla druhen?

Dzień ślubu powinien być najpiękniejszym wspomnieniem towarzyszącym nam przez całe życie. Przy tak ważnej okazji chcemy, aby wszystko wyglądało tak, jak w naszych marzeniach. Równie istotne co stroje młodej pary są również kwiaty i dekoracje, a jeśli zdecydujemy się na obecność druhen, warto również przygotować dla nich suknie, dzięki którym pięknie wpasują się w wybraną przez nas tematykę i kolorystykę uroczystości.

Czym kierować się przy wyborze?

Decyzja dotycząca strojów dla druhen powinna być dobrze przemyślana i przede wszystkim przedyskutowana z samymi zainteresowanymi. Warto porozmawiać z każdą z nich na temat jej indywidualnych upodobań. Pamiętajmy, że oprawa wizualna naszego wesela nie powinna odbywać się kosztem komfortu którejś z uczestniczek. Obecna moda jest na tyle różnorodna, że z pewnością uda się wypracować rozwiązanie, które zaakceptuje każda przyszła druhna. Zwróćmy szczególnie uwagę na typy figury naszych koleżanek czy kuzynek; jeśli są zróżnicowane, sukienka dla druhen powinna być na tyle uniwersalna, aby podkreślała urodę każdej z nich. Możemy spotkać się z sytuacją, w której mimo chęci nie uda wybrać się jednolitego kroju dla wszystkich. Być może nie ma sensu upierać się, aby każda druhna ubrana była w identyczną suknię, a jedynie skupić się na jednakowym kolorze ich strojów.

Kiedy już uda nam się osiągnąć kompromis w kwestii ubioru pamiętajmy, że sukienki dla druhen to nie jedyny detal mogący je zdobić w tym dniu. Warto zastanowić się także nad jednakowymi bukietami kwiatów, a może dobrze sprawdzi się wspólna ozdoba do włosów czy jakiś inny element biżuterii? Same zainteresowane z pewnością chętnie wezmą udział w tych rozważaniach i podadzą swoje pomysły.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × 1 =