Praktyczne domowe gadżety

Każde mieszkanie powinno być urządzone w sposób funkcjonalny i wyposażone w przedmioty, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Takie gadżety muszą zaskakiwać prostotą, a jednocześnie być niezwykle pomysłowe. Doskonałym przykładem są choćby stylowe koszyki pod prysznic, idealnie nadające się do przechowywania kosmetyków i akcesoriów kąpielowych (ułatwiają utrzymanie w tym miejscu porządku). Pozostałe ciekawe rozwiązania zostaną zaprezentowane w dalszej części artykułu. 

Łatwiejsze życie tanim kosztem 

Do podstawowych, ale niezwykle interesujących i przydatnych gadżetów domowych zaliczamy przede wszystkim popielniczki, specjalne gąbki przeznaczone do czyszczenia butów, noże do otwierania listów, różnorodne pojemniki i kosze (np. na tabletki, bieliznę czy zabawki dziecięce), gazetniki, mobilne lampy podłogowe i biurkowe, czujniki dymu i gazu, a także odświeżacze powietrza i deski do prasowania, będące jednocześnie lustrami.

W łazience warto natomiast umieścić dozownik do mydła, zamontować wygodny uchwyt na suszarkę i postawić na umywalce higieniczny pojemnik na szczoteczki do zębów. Wnętrzem wymagającym wyposażenia w liczne dodatki jest jednak zwłaszcza kuchnia, w której na co dzień spędzamy bardzo dużo czasu, przygotowując i spożywając posiłki. W pomieszczeniu tym powinny się znaleźć m.in. następujące elementy:

– funkcjonalny obierak do warzyw

– szczypce – do przekręcania mięsa na patelni

– silikonowe szpatułki – niezbędne do mieszania, wybierania, wykładania i wyrównywania mas czy kremów

– waga oraz korkociąg

– łyżka do lodów – najlepiej z automatycznym mechanizmem

dekorator do kawy – umożliwiający na robienie wzorów na powierzchni spienionego napoju

– szpryca do dekorowania ciast

– deski do krojenia 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


cztery + 15 =