Pomysł na makijaż wieczorowy – jakie kolory łączyć?

Różnego rodzaju eleganckie wyjścia i wieczorne imprezy dają świetną okazję do eksperymentowania z makijażem i wybierania nieco odważniejszych kolorów niż te, na które stawiamy na co dzień. W świetle lamp wyjątkowo pięknie wyglądają cienie do powiek o metalicznym lub brokatowym wykończeniu. Aby w prosty sposób uzyskać efektowny look w stylu glamour można połączyć na powiekach ciepłe odcienie brązu ze złotem w postaci sypkiego pigmentu. Mocny makijaż oczu wymaga wyrazistych ust. Żaden kolor szminki nie prezentuje się tak kobieco i wieczorowo jak czerwień. Idealnym towarzystwem do brązowo-złotych cieni będzie pomadka Makeup Revolution w intensywnym, głębokim odcieniu rubinowym. W takim makijażu z pewnością nie pozostaniemy niezauważone!

Nie bójmy się kolorów

Podczas wieczornych wyjść doskonale sprawdzi się klasyczny makijaż, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaszaleć z kolorami i zdecydować się na coś bardziej ekstrawaganckiego. Interesującą będzie prezentował się makeup w odcieniach fioletu. Na powiekach można stworzyć ciekawy gradient, zaczynając od jasnego różu w wewnętrznym kąciku, a kończąc na ciemnym, nasyconym fiolecie w kąciku zewnętrznym. Czarna kreska zrobiona eyelinerem doskonale dopełni ten look i sprawi, że będzie jeszcze bardziej spektakularny. Jeśli chcemy, by to oczy wybijały się na pierwszy plan, pomalujmy usta pomadką w kolorze nude lub w odcieniu brudnego różu, na przykład tą, którą oferuje marka NeoNail. Aby całość była spójna i dopracowana, możemy wykonać manicure lakierem w pasującym odcieniu.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − dziesięć =