Organizacja przyjęcia tematycznego dla dzieci – krótki poradnik

Aby urządzić piękne i niezapomniane przyjęcie tematyczne, powinniśmy najpierw podjąć decyzję co do motywu przewodniego. Jest to o tyle ważne, że na tej postawie będziemy później dobierać wszystkie dodatki, więc warto mieć już wyraźną wizję w głowie. Istotnym czynnikiem jest tutaj spójność całego przyjęcia, czyli zadbanie o to, żeby wszystko, co będzie stanowiło elementy wystroju, dobrze współgrało z tematem przewodnim. Jeśli o to zadbamy, będziemy mogli razem z dzieckiem wejść w wykreowany przez nas, fikcyjny świat.

Co pomoże w zrealizowaniu projektu?

Jeśli chodzi o dekoracje urodzinowe, mamy naprawdę duży wybór. Weźmy na przykład urodziny w stylu pirackim. Możemy rozpocząć od wyboru balonów z motywami pirackimi, które pięknie przystroją salę, a potem od razu przejść do dekoracji stołu. Tutaj też wybór jest spory, ponieważ możemy przygotować cały zestaw, czyli talerzyki, kubki i serwetki, które będą miały na sobie pirackie motywy. Finalnie warto również zadbać o zaproszenia, które nie będą ostawały od reszty, czyli np. ozdobione tradycyjną, piracką czaszką.

Następnie warto przejść do samych gości przyjęcia, czyli zadbać o stroje. Można zacząć od najprostszych, papierowych masek, które zmienią każdego w rasowego pirata, albo od razu przejść do pełnych strojów, zarówno dla dorosłych gości przyjęcia, jak i dla dzieci. Jest to nie lada ubaw dla całej rodziny, więc warto o tym pomyśleć. Inspiracje możemy czerpać ze strony https://congee.pl/pol_n_STROJE-i-DODATKI_DLA-DZIECI-8145.html.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwa × trzy =