Oprogramowanie dla stomatologii – efektywne zarządzanie gabinetem

Sprawne i skuteczne zarządzanie firmą to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Temat ten nie jest także obcy dla właścicieli gabinetów stomatologicznych. Miejsca te wymagają specyficznego podejścia do tematu jakości oferowanych usług, gdyż często od nich zależy ludzkie zdrowie, a nawet życie. Efektywne zarządzanie gabinetem to składowa wielu czynników, takich jak ustalenie norm i procedur obowiązujących w danym miejscu, zarządzanie zasobami ludzkimi we właściwy sposób, a także koordynowanie prac i wyznaczanie sobie wciąż nowych celów, które pozwalają się rozwijać i przynosić wymierne zyski.

We współczesnym świecie istnieje szereg narzędzi, które pomagają to wszystko osiągnąć. Jednak dlaczego właściciele gabinetów stomatologicznych mają decydować się na kilka programów, jeśli mogą otrzymać jeden, który łączy w sobie wszystko? Appdent został stworzony z myślą o efektywnym zarządzaniu gabinetem stomatologicznym. To nowoczesne oprogramowanie dla stomatologii, które pozwala na ciągłe doskonalenie standardu usług, dzięki temu, że wszystkie procedury i zasady są zebrane w jednym miejscu. Przekłada się to finalnie na lepszą organizację i komunikację, a także zarządzanie personelem.

 

Interfejs oprogramowania Appdent

Wydajniejsza praca dzięki nowoczesnym narzędziom

Nawet najbardziej tradycyjne gabinety stomatologiczne, nie mogą stać w miejscu wobec wciąż rozwijającej się technologii. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wyposażenie medyczne, ale także narzędzia do zaawansowanego zarządzania placówką. Appdent, ułatwia i usprawnia pracę w każdym gabinecie, bez względu na to ile osób w nim pracuje i jak wiele oddziałów on posiada. Podział na trzy grupy klientów docelowych skategoryzowany pod względem ilości zatrudnionych osób, pozwala dobrać idealną wersję programu dla siebie. Podstawowa wersja dla gabinetów zatrudniających do 3 pracowników posiada okrojony pakiet usług, natomiast dwie pozostałe opcje rozszerzone pozwalają na nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania, które rewolucjonizuje sposób zarządzania gabinetami.

Możliwość zdalnego dostępu z niemal każdego miejsca na ziemi, pozwala na efektywne zarządzanie gabinetem z domu lub w podróży. Wystarczy jedynie dostęp do internetu, ponieważ logowanie do programu odbywa się za pośrednictwem dowolnej przeglądarki, po wpisaniu na stronie Appdent przypisanego loginu i hasła użytkownika.

 

Appdent – sprawdź cennik!

Sprawna organizacja czasu

Appdent to nie tylko procedury i narzędzia do zarządzania gabinetem, to także możliwość podziału personelu na kategorie i stanowiska, do których dowolnie można przypisywać dane reguły i zadania do wykonania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy pracownik w dowolnej chwili posiada dostęp do jasno określonego zakresu obowiązków, dzięki czemu możliwe jest zniwelowanie przestojów i chaosu, a także marnotrawstwa czasu w gabinecie. Rozwiązanie to kończy także problem z brakiem odpowiedzialności. Możliwość przypisywania zadań do dowolnej grupy osób lub pojedynczych pracowników, a także rozliczania ich z efektów pracy, jest doskonałym narzędziem, które w nowoczesny sposób wpływa na zarządzanie personelem, podnosząc jednocześnie poziom usług medycznych.

Zdalny i szybki dostęp do wszystkich procedur i zadań, pozwala pracownikom wykonywać przydzielone zajęcia bez przeszkód i zbędnych pytań. Dzięki temu nie czują się już zagubieni w pracy, co znacznie wpływa na ich efektywność. Jasno określone wymagania są zaletą dla obu stron.

Idealne zarządzanie kadrą

Oprogramowanie dla stomatologii Appdent to także narzędzie do oceniania wyników pracy poszczególnych osób. Wygodny panel pozwala przekazywać wszelkie uwagi i informacje do zainteresowanej osoby. Dzięki czemu dostaje on jasny i spersonalizowany przekaz, który pozwala mu na zwiększenie efektywności swojej pracy. Badania naukowe udowodniły, że dla nowych pokoleń na rynku pracy, jedną z najważniejszych cech motywujących jest feedback, czyli informacja zwrotna, na temat ich osiągnięć i błędów, które powinni poprawić. Oprogramowanie dla stomatologii Appdent ze swoimi funkcjami pozwala na dostosowanie się do nowej sytuacji na rynku pracy, sprawiając, że personel jest bardziej zmotywowany i oddany pracy w gabinecie.

Posiadanie wszystkich procedur i zasad w jednym miejscu to także efektywne zarządzanie gabinetem w momencie przyjmowania nowych pracowników. Czas ich wdrożenia dzięki oprogramowaniu skraca się w znaczącym stopniu, a problem z brakiem znajomości lub utrudnionym dostępem do procedur zostaje zmniejszony do minimum, poprzez zdalną możliwość podglądu wszystkich wytycznych.

Użytkownicy Appdent dostają możliwość efektywnego zarządzania gabinetem w sposób zdalny, przez co nie muszą już poświęcać czasu na osobiste przekazywanie poleceń. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku większych gabinetów stomatologicznych. Lekarz stomatolog może dzięki Appdent w pełni skupić się na pacjentach, a jego asystent dokładnie wie co ma robić.

 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


1 × 4 =