O twórcach portalu

Twórcy portalu knowledge.pl wychodzą z założenia, że wiedza jest przede wszystkim dla ludzi, a nie tylko dla naukowców w laboratoriach oraz uniwersytetach. Jednak sami mają bardzo duże doświadczenie akademickie, ale także redaktorskie oraz dziennikarskie. Dzięki temu mogą przekazywać wiedzę, nawet tą skomplikowaną, w łatwy, ale i niezwykle przystępny sposób.

Wszyscy twórcy portalu mają za sobą prestiżowe staże naukowe i pasjonują się takimi dziedzinami nauki, jak na przykład chemia, fizyka, technika, architektura czy też nowoczesne technologie.

Właściciele serwisu chcą przez knowledge.pl popularyzować wiedzę, ale by było to możliwe, są wspomagani przez specjalistów od pozyskiwania reklam, prowadzenia biznesu oraz prowadzenia serwisu od strony technicznej. Tylko cały zespół w takim składzie może z powodzeniem prowadzić z sukcesem przedsięwzięcie. Jednak portal jest ciągle otwarty na nowych współpracowników, zwłaszcza tych pasjonujących się nauką i znających się na niej. Jeśli więc ktoś ma ochotę się zaangażować w tej projekt, to zapraszamy do współpracy!