Niebanalne dodatki do prezentów

Kiedy kupujemy prezent dla kogoś wyjątkowego chcielibyśmy podarować jej coś specjalnego. Sam prezent jest wyrazem miłości przyjaźni i oddania, jednak jeśli dołożymy do niego interesującą oprawę będzie czymś więcej niż tylko jednym z wielu otrzymanych przedmiotów. Zostanie zapamiętany na wiele lat. 

Kwiaty i czekoladki

Najczęściej do podstawowego prezentu, szczególnie jeśli obdarowaną osobą jest kobieta, dokładamy kwiaty lub czekoladki. Ten powielany od pokoleń schemat raczej nikogo już nie zaskoczy. Jednak jeśli chcemy trzymać się tej tradycji powinniśmy pamiętać o ciekawej wersji kwiatów lub czekoladek. Tradycyjny bukiet zastąpmy koszem jednobarwnych róż, a pudełko czekoladek wykonaną na zamówienie czekoladową figurką. Dodatkiem do prezentu, który zawsze się sprawdza jest też tort. Tu również warto postawić na oryginalność. Tort może mieć ciekawy kształt, być ozdobiony napisem wywołującym uśmiech na twarzy jubilata albo żywymi kwiatami. Najważniejsze jednak by wpisywał się w styl osoby obdarowanej. 

Ciekawym pomysłem na dodatek do prezentu z różnych okazji mogą być również balony nadmuchane helem. Poczta balonowa 24h na dobę dostarcza balony pod wskazany adres. Osoba zamawiająca powinna jedynie dopilnować, by jubilat znalazł się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Balony sprawdzą się zarówno jako dodatek do prezentu dla dziecka jak i dorosłych. Mogą być jedną z wielu niespodzianek na wieczorze panieńskim, elementem aranżacji przyjęcia albo prezentem samym w sobie. Można wybrać takie w kształcie serca lub tradycyjne. Z pewnością sprawią, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo w dniu swojego święta.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


19 − cztery =