Naturalne ozdoby – czy to możliwe?

Oryginalny wystrój wpływa pozytywnie na osoby, które przebywają w pomieszczeniach, warto stawiać na nietypowe dekoracje w biurach lub w mieszkaniu. Ciekawym pomysłem są naturalne ozdoby, które do pomieszczeń wprowadzają elementy przyrody. Zieleń korzystnie działa na samopoczucie, relaksuje i zwiększa wydajność pracy. Jakie ozdoby naturalne dodać do wystroju wnętrza?

Zielone, naturalne panele

Interesującym i nowatorskim pomysłem są panele z mchu. Zielone ściany często spotkać można w siedzibach firm, w biurach oraz w mieszkaniach. Mają wiele zalet, nie wymagają pielęgnacji, jak żywe rośliny, nie tracą koloru i są naturalne. Mech chrobotek może mieć naturalny kolor, a może być też barwiony. Doskonale komponuje się z elementami drewnianymi lub z metalem. Sprawdza się jako obraz w ramie lub ściana wertykalna. Aranżacja wymaga nakładów czasu i dużej ilości materiału. Mech jednak nie niszczy się, nie więdnie i zachowuje swój kolor na długo. Elementy dekoracyjne świetnie wyglądają również w restauracjach, w barach lub w przedsiębiorstwach. Można z nich robić ruchome panele i zmieniać aranżację. Dobrze sprawdzają się jako ścianki działowe na przykład w przestrzeni biurowej lub w restauracji.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × jeden =