Modne dodatki, które wzbogacą każdą stylizację

Nawet najlepsza stylizacja pozostaje niepełna, jeśli nie zadbamy o odpowiednie dodatki. Miłośnicy mody doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zarówno akcesoria takie jak: torebka czy buty, ale również biżuteria uzupełniają garderobę i podkreślają jej charakter. Zawsze jednak należy kierować się zasadą komplementarności, pamiętając, że detale mogą zarówno podkreślić stylizację, jak i ją zaburzyć, czyniąc z niej kiczowate zestawienie. Obowiązuje zatem prosta zasada. Jeśli decydujemy się na awangardowy strój: oryginalny krój lub intensywne (np. neonowe kolory), to dodatki powinny być stonowane, delikatne, aby nie sprawiać wrażenia przepychu i chaosu. Przeciwnie, jeśli wybieramy minimalistyczny strój w jednym kolorze bez żadnych zdobień, warto postawić na mocne akcenty, które dodają stylizacji nieco nonszalancji.

Plecak zamiast torebki?

W ostatnim czasie ogromną popularność zdobywają plecaki damskie, które zastępują klasyczne torebki. Są nie tylko bardzo estetyczne, ale również funkcjonalne i pojemne. Dostępne zarówno w wersji casualowej, jak i eleganckiej mogą stanowić idealny pomysł na modne uzupełnienie stylizacji. Z bogatym wyborem tego typu dodatków będzie można zapoznać się za pośrednictwem niniejszej witryny https://edibazzar.pl/.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


siedem − 1 =