Klawiatura do tabletu – zbędny gadżet czy przydatny sprzęt?

Obecnie jednymi z najbardziej popularnych urządzeń multimedialnych są tablety. Ich podstawowe zalety to oczywiście wielofunkcyjność (skutecznie zastępują telefon i laptop), stosunkowo niewielki rozmiar (gwarancja mobilności), a także duża intuicyjność obsługi. Jeśli posiadamy taki nowoczesny sprzęt, to powinniśmy koniecznie rozważyć doposażenie go w ergonomiczną klawiaturę zewnętrzną. W znacznym stopniu ułatwi ona bowiem realizowanie większości zadań – nie tylko tych związanych bezpośrednio z pisaniem.

Praca z tabletem może być prawdziwą przyjemnością

Klawiatura jako dodatek do tabletu to optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla osób wykonujących na tym urządzeniu rozmaite obowiązki zawodowe. Chodzi tutaj m.in. o pisanie długich tekstów i wiadomości e-mail, programowanie czy przeglądanie ogromnych ilości zdjęć (dziennikarze, marketingowcy, prezesi, twórcy stron www, copywriterzy, architekci, fotografowie itp.). Omawiane akcesorium przyda się również w sytuacji, gdy ktoś spędza wiele godzin dziennie na graniu w mniej lub bardziej zaawansowane gry. Oprócz wyraźnego przyspieszenia tempa pracy i ogólnej poprawy komfortu zyskujemy dwie istotne korzyści – zwiększenie obszaru roboczego na ekranie oraz możliwość pisania z zamkniętymi oczami. Jeśli chodzi o konkretny model klawiatury, to godne polecenia są w szczególności wersje bezprzewodowe, łączące się ze sprzętem poprzez Bluetooth. Dzięki brakowi kabla nie zajmują nadmiernie dużo miejsca w bagażu, a na dodatek nie odłączają się przypadkowo w trakcie użytkowania. Pożądane funkcje to z pewnością podświetlenie klawiszy (przydaje się w porze nocnej), podstawka, touchpad i kompaktowy panel solarny. Dodajmy, że uniwersalne klawiatury do tabletów popularnych marek posiada w ofercie sklep online dostępny pod adresem https://etuitab.pl/klawiatury-do-tabletow.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć + 13 =