Kiedy powinniśmy stosować wkładki higieniczne?

Komfort przede wszystkim

Swoim wyglądem wkładki higieniczne łudząco przypominają tradycyjne podpaski, ale są zdecydowanie cieńsze i mniej chłonne, dlatego nie są najlepszym pomysłem podczas obfitego okresu. Niektóre kobiety używają ich na co dzień, by czuć się komfortowo, a zarazem świeżo, jednak jest to kwestia przyzwyczajenia, a także fizjologii. Panie, które pomiędzy comiesięcznymi krwawieniami borykają się z częstymi upławami w dużych ilościach, dla własnej wygody powinny zaprzyjaźnić się z wkładkami. Oprócz ochrony bielizny, ich zadaniem jest także niwelacja przykrego zapachu z pochwy. Duży procent tego typu produktów na rynku nie spełnia niestety nawet podstawowych wymagań, albowiem nie wszystkie są stworzone z materiałów przepuszczających powietrze, a gromadząca się w jednym miejscu wilgoć to dobre miejsce do rozwoju bakterii i grzybów. Naturalne wkładki higieniczne, pozbawione chloru oraz szeroko pojętej chemii nie są dziełem przypadku ani ładnego opakowania, a rzeczywiście świetnie sprawdzają się nawet u bardzo wrażliwych na alergeny, wymagających kobiet.

Ważna naturalność

Dobre samopoczucie jest ważne dla kobiet nie tylko podczas okresu, ale przede wszystkim na co dzień. Bardzo tanie kosmetyki mogą posiadać słaby skład i uczulać, dlatego nie warto kupować ich nawet za grosze, bo często przynoszą więcej szkody, aniżeli pożytku. Używając produkowanych na bazie naturalnych składników, pozbawionych chemicznych dodatków kosmetyków tiande możemy mieć pewność, że pielęgnujemy naszą skórę w najlepszy możliwy sposób.

 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


15 − sześć =