Jakie ubranie sprawdzi się na plaży

Jeśli chcemy dobrze wyeksponować swoje atuty, a jednocześnie zasłonić nasze niedoskonałości czeka nas nie lada wyzwanie! Na rynku mamy mnóstwo strojów kąpielowych do wyboru.

Jaki zatem będzie odpowiedni dla nas?

Taki, w którym będziemy czuć się swobodnie i atrakcyjnie. Możemy wybrać strój dwuczęściowy, tankini albo strój jednoczęściowy. W stroju dwuczęściowym często góra od stroju kąpielowego jest dobierana z dołem od innego zestawu. Taki zabieg oderwie nas od monotonii i nieco urozmaici naszą stylizację. Wybierając tankini podkreślimy nasze zgrabne nogi, a ukryjemy niechciane fałdki na brzuchu. Strój będzie idealny dla pań, które chcą zamaskować niedoskonałości.

Z kolei kostium jednoczęściowy jest praktyczny, jeśli lubimy aktywnie spędzać czas na plaży. Wspaniale sprawdzi się podczas sportów wodnych, takich jak: pływanie, nurkowanie, czy windsurfing . Po pływaniu możemy ubrać się w specjalne ponczo ręcznikowate, które wykonane jest z miękkiego materiału, dobrze wchłaniającego wodę. Dodatkowym atutem poncza jest kaptur, który ochroni nas przed wiatrem. Możemy zabrać go na plażę zamiast tradycyjnego ręcznika.

Czy rodzaj sylwetki ma znaczenie?

Aby strój kąpielowy dobrze na nas leżał, dobieramy go do naszej sylwetki. Figura „jabłka”, będzie prezentowała się lepiej w stroju jednoczęściowym, czy tankini. Figura „gruszki” z kolei powinna postawić na stroje dwuczęściowe. Jednak nie możemy zapominać, że wygoda jest najważniejsza. Jeśli dobierzemy strój kąpielowy, który będzie dobrze na nas leżał, na pewno poczujemy się w nim atrakcyjnie.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


12 − 6 =