Jakie preparaty i kosmetyki stosować w celu stylizacji paznokci?

Eleganckie, dobrze wyprofilowane i starannie pomalowane paznokcie to podstawa dobrego wizerunku. Ważny jest tutaj nie tylko umiejętnie wykonany manicure, ale także użycie dobrej jakości preparatów, które zapewnią trwały i nienaganny efekt. Ponieważ jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest manicure żelowy i hybrydowy, niezbędne jest wyposażenie salonu lub domowej kosmetyczki w środki do stylizacji pozwalające na jego komfortowe wykonanie.

Lakiery hybrydowe, żele budujące i paint gele – sposób na efektowny manicure

Dobry lakier hybrydowy to piękne, wyraziste lub stosowane kolory, a także idealne krycie paznokcia. Ważne jest również umiejętne użycie bazy i topu hybrydowego, które stanowią podstawę trwałości zabiegu. Dobrej jakości żel budujący pomaga wymodelować paznokcie, a także wzmocnić je i przedłużyć. Osoby, które pragną sprawić, by manicure stał się bardziej wyrazisty i fantazyjny, powinny skorzystać z rozwiązania, jakim jest paint gel do paznokci. Przy użyciu specjalnego, wygodnego pędzelka można stworzyć rozmaite wzory, które przykują wzrok otoczenia: kwiaty, kropki, panterkę czy efekt marmuru. Żel do zdobienia paznokci umożliwia też wykonanie niezwykle modnych ornamentów 3D. Wysokiej klasy kosmetyki do manicure można z powodzeniem stosować zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w domowych warunkach.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


5 × trzy =