Jakie kwestie mieć na uwadze, przy wyborze siatki do sianokiszonki?

Folia do sianokiszonki to produkt, który jest niezbędny dla każdego rolnika. Dzięki niemu można zabezpieczyć rośliny przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Wybierając folię do sianokiszonki, jak np. tą od producenta marki Rol-Pol, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Folie do sianokiszonki to produkty produkowane z różnych materiałów. Niektóre są wykonane z polietylenu, inne z PVC czy też polipropylenu. Wszystkie mają jednak pewne cechy, które mogą się przydać w trakcie montażu i użytkowania ich na płatach siana.

Folie do sianokiszonki wykonane z PVC

Folia do sianokiszonki to produkt, który pozwala zabezpieczyć nasze siano przed wilgocią. Nie trzeba się jednak obawiać, że będzie to droga inwestycja. Oferujemy bowiem atrakcyjne ceny na rynku. Najpopularniejsze są folie wykonane z PVC. Są one bardzo lekkie i łatwe do zamontowania na płacach siana. 

Jak wybrać folię? 

Wybór folii do sianokiszonki to nie lada wyzwanie. W sklepach są dostępne rozmaite typy, które mogą się od siebie różnić. To, co w jednych przypadkach jest idealne, może okazać się niewłaściwe w innym. Do ich wyboru warto pamiętać o kilku podstawowych kryteriach:

– rodzaj materiału i grubość folii;

– obciążenie zastosowanej maszyny;

– warunki pracy sprzętu;

– konstrukcja i usytuowanie stanowiska obsługi;

– rodzaj pojazdu transportującego.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × 5 =