Jakie akcesoria do telefonów Apple wybrać na prezent?

Od kilku lat ogromną popularnością cieszą się smartfony marki Apple. Każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę korzystającą z takiego urządzenia na co dzień. Jeśli chcemy sprawić jej miły prezent na urodziny czy z okazji świąt, powinniśmy zdecydować się na wręczenie wybranego akcesorium, które w znacznym stopniu zwiększy funkcjonalność telefonu. Doskonałym przykładem jest choćby wytrzymałe etui czy pojemny powerbank.

Rozwiązania tradycyjne i nowoczesne

Akcesoria do telefonów Apple są różnorodne, ale na prezent warto wybierać w szczególności te praktyczne i przydatne w codziennym użytkowaniu. Strzałem w dziesiątkę będzie z pewnością szkło hartowane na ekran, które optymalnie zabezpieczy jego powierzchnię przed pęknięciem czy zarysowaniem (np. w razie upadku sprzętu na ziemię). Drugim polecanym gadżetem jest porządne etui chroniące obudowę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najlepiej zdecydować się na model wykonany z silikonu, skóry albo włókna węglowego. Pozostałe interesujące elementy to m.in.:

  • powerbank – pozwalający doładować telefon w razie braku dostępu o gniazdka (o pojemności co najmniej 6000 mAh)
  • uchwyt samochodowy – przyda się w podróży
  • stacja dokująca
  • ładowarka indukcyjna
  • słuchawki bezprzewodowe
O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


czternaście − jedenaście =