Jaki wpływ na komfort palenia e-papierosów ma moc liquidu?

Każdy palacz potrzebuje innej intensywności tytoniu, by poczuć prawdziwą przyjemność ze swojego rytuału i dokładnie tak samo jest w przypadku e-papierosów. Tylko dostosowana do potrzeb ilość nikotyny, jak również nasilenie aromatu może sprawić, że to niewielkie urządzenie zastąpi tradycyjnego papierosa. Po dostarczeniu do organizmu odpowiedniej ilości tego związku poczujemy błogą radość oraz relaks, a przy tym nie będziemy szkodzić sobie dymem wytwarzanym w czasie spalania tytoniu. To idealne rozwiązanie, które nie zrujnuje zdrowia i jednocześnie da satysfakcję. 

Jaki liquid wybrać?

W sieci kupimy mnóstwo różnych płynów do e-papierosów, jednak nie wszystkie są równie dobre. Warto decydować się zatem na liquidy najwyższej jakości. Świetną opcją w takim przypadku będzie winogronowy Spejson produkowany przez renomowaną markę. Buteleczkę ze smakową zawartością wystarczy dopełnić dołączoną do zestawu bazą nikotynową, a i tu producent może nam sporo zaproponować. Do wyboru są płyny o mocy od 1 mg/ml do 6,67 mg/ml. Takie rozwiązanie pozwoli nam dowolnie regulować moc liquidu, który idealnie trafi w nasz gust. Płyny te są także świetnym sposobem na wyeliminowanie nikotyny, ponieważ stopniowo możemy obniżać zawartość ten substancji, by w końcu kupować bazę pozbawioną związku chemicznego z grupy alkaloidów pirydynowych. 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


16 − jedenaście =