Jak zaprojektować ogród zimowy?

Dobrze zaprojektowany ogród zimowy może być eleganckim i funkcjonalnym przedłużeniem domu. Pozwoli na cieszenie się słońcem i zielenią podczas chłodnych i ciemnych pór roku, kiedy nie ma możliwości na relaks na werandzie czy w tradycyjnym ogrodzie. Jednak na co zwrócić uwagę przy wczesnych etapach budowy?

Ogrzewany ogród zimowy – miejsce na relaks

Warto pamiętać, że wszystkie ogrody zimowe przede wszystkim mają być najjaśniejszym pomieszczeniem w domu. Dlatego też ważne jest, by decydując się na budowę, wybrać odpowiednią stronę budynku.

Na wstępnym etapie należy też podjąć decyzję, czy będziemy decydować się na ogrzewanie, a jeśli tak, to na jakie?  Podłogowe elektryczne czy może wodne? A może bardziej nastrojowy kominek?

Dopełnieniem aranżacji będą egzotyczne rośliny, pełniące nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także nawilżającą powietrze. Zadbają o korzystny mikroklimat, w którym miło będzie odpocząć czy urządzić spotkanie ze znajomymi.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


trzy × cztery =