Jak uchronić auto przed kradzieżą?

Jeśli obawiamy się, że nasze auto może zostać skradzione, zwykle staramy się ochronić je przed taką ewentualnością. Inwestujemy w zamek centralny i wprowadzamy zabezpieczenia silnika przed odpaleniem auta bez użycia naszego kluczyka. Kupujemy też ubezpieczenie antykradzieżowe mając świadomość tego, że w przypadku utraty auta potrzebne będzie nam wsparcie finansowe. Czy możemy jednak zrobić coś jeszcze?

Zabezpiecz samochód dzięki GPS

Już od jakiegoś czasu możliwe jest śledzenie pojazdów dzięki specjalistycznym lokalizatorom wykorzystującym fale radiowe. Do niedawna z powodzeniem wykorzystywano je przede wszystkim w autach dostawczych, dziś jednak jest to rozwiązanie, które poleca się także kierowcom samochodów osobowych. Lokalizator, dzięki wykorzystaniu technologii GPS, jest łatwy do namierzenia nawet, jeśli złodzieje wykorzystują zagłuszarki. Pozwala to na błyskawiczne ustalenie, gdzie może znajdować się skradzione auto.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × cztery =