Jak ubrać się modnie mając kilka kilogramów za dużo?

Osoby z nadwagą zadręczają się, że nie mogą dobrać pod siebie modnej odzieży. Nic bardziej mylnego, wystarczy pamiętać tylko o kilku zasadach, które pomogą w skomponowaniu odpowiedniego stroju.

Przede wszystkim, przy wyborze ubrania, należy postawić na takie, w którym będzie czuć wystarczającą swobodę, dlatego nie można wybierać zbyt małego rozmiaru. Po dobraniu odpowiedniego rozmiaru, trzeba skoncentrować się na wyborze kroju. Efektownie wyglądać będzie góra w jasnych barwach, a niższe partie w ciemnych kolorach.

Warto poszukać bluzek, które wzdłuż dekoltu mają dodatki, co odciągnie wzrok od niedoskonałości na ciele. W przypadku spódnic odpowiednie będą w kształcie litery „A”. które zatuszują nadmiary tkanki na biodrach. Podczas okresu letniego nie należy zakładać topu z szerokimi ramiączkami. Do całego zestawu dobrym dodatkiem będą buty na wysokim obcasie, co pozwoli na optyczne wyszczuplenie ciała.

Bogatą ofertę mody dla puszystych znajdziesz na przykład w sklepie Moda Size Plus.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


17 − jeden =