Jak stuningować mercedesa benz vito ?

Mercedes-Benz Vito to samochód produkowany od 1995 roku. Sprzedawany jest zarówno w wersji osobowej jak i dostawczej. Obecnie produkowana jest już trzecia generacja modeli tego auta. Vito to samochód, który cechuje charakterystyczny wygląd. Dzięki dużej liczbie dostępnych akcesoriów, auto bardzo często jest poddawane tuningowi.

Decydując się na modyfikacje nadwozia należy pamiętać, że obecnie w modzie jest minimalizm. Jeżeli komuś zależy na podkreśleniu wyglądu auta, powinien postawić na różnego rodzaju chromowane dodatki. Na rynku znaleźć można m.in. nakładki na klamki, obrzeża szyb, lub tylną klapę bagażnika. Dynamiki autu mogą nadać efektowne listwy boczne, a także relingi dachowe. W zależności od preferencji relingi mogą być czarne lub chromowane. Ciekawym dodatkiem będzie także spojler montowany do tylnej krawędzi dachu. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, świetnie podkreśla kształt nadwozia.

Tuningując Mercedesa Vito, warto kierować się nie tylko względami estetycznymi, lecz również praktycznymi. Orurowanie założone z przodu lub z tyłu auta, nie tylko wpłynie na wygląd samochodu, lecz również poprawi bezpieczeństwo podróżujących. Orurowanie przednie świetnie wygląda, a dodatkowo chroni przed uszkodzeniem wrażliwe elementy samochodu, takie jak reflektory, czy chłodnica. Efektownym i praktycznym dodatkiem może być dodanie stopni bocznych lub nakładek na tylny zderzak. Jeśli chodzi o stopnie to nadają Vito solidnego wyglądu. Przede wszystkim jednak znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z samochodu, zarówno kierowcy jak i pasażerom. Nakładki na tylny zderzak sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często przewozi się bagaże. Ich montaż skutecznie zabezpiecza zderzak przed otarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Tuningując Mercedesa Vito warto również pamiętać o założeniu efektownych felg. Można również pokusić się o przeprowadzenie niewielkiego liftingu wnętrza, aby zmiany na zewnątrz były spójne z tym co znajduje się w środku. Vito to model samochodu, który poddany kilku umiejętnym modyfikacjom może wyglądać naprawdę efektownie.

Sprawdź przykładową ofertę: orurowanie do Vito.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × trzy =