Jak spełnić marzenia o ekskluzywnej łazience?

Wielu osobom marzy się zorganizowanie łazienki w luksusowy, ekskluzywny sposób. Takie aranżacje często widać w katalogach sklepowych, lecz ich przygotowanie wiązałoby się z ogromnym kosztem. Wbrew pozorom nie zawsze trzeba jednak narażać się na wielkie wydatki, żeby stworzyć takie pomieszczenie. Odpowiednio przygotowane wnętrze, będzie z kolei sprzyjało odprężeniu i zrobi wrażenie na gościach. 

Stylowa wanna lub kabina prysznicowa

O koncepcji łazienki w dużej mierze decydują największe elementy wyposażenia. Efekt ekstrawagancji można na pewno osiągnąć wybierając wannę wolnostojącą, choć jest to oczywiście rozwiązanie raczej do dużego pomieszczenia. W przypadku mniejszego metrażu warto poszukać efektownych, stylizowanych modeli. Zwolennicy kabin prysznicowych też mogą zadbać o nutkę luksusu, wybierając warianty o powiększonej powierzchni. Dobrze sprawdzą się choćby opcje z płaskim brodzikiem, dzięki czemu kabina wydaje się jeszcze większa. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, iż taki sprzęt będzie dość drogi. Rozsądnym i mniej kosztownym rozwiązaniem, jest dodanie prestiżu wnętrzu ekskluzywnymi akcesoriami łazienkowymi

Dodatki

Nie można zapominać jak ważne w kontekście łazienki są dodatki i niewielkie z pozoru gadżety. Tymczasem to one nadają przestrzeni prawdziwego charakteru i nie sposób stworzyć bez nich eleganckiego oraz stylowego pomieszczenia. Warto rozpocząć od lustra, wybierając model z dekoracyjnymi ramami. Mile widziane będą we wnętrzu drewniane półeczki, na których można umieścić mniejsze ręczniczki czy doniczki z roślinami. Oczywiście należy również pamiętać o akcesoriach, które pełnią także funkcje użytkowe, a więc uchwycie łazienkowym na ręczniki bądź papier, dozowniku na mydło czy koszyku na kosmetyki. W takim przypadku dobrze sprawdzają się elementy pozłacane lub połyskujące.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


8 + dziewiętnaście =