Jak przykleić rzęsy?

Sztuczne rzęsy to niezwykle prosty sposób na atrakcyjne podkreślenie makijażu oczu. Można je z powodzeniem samodzielnie przykleić w domowym zaciszu, co pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy jedynie posiadać kilka niezbędnych akcesoriów oraz produktów kosmetycznych. Jednym z wymaganych elementów jest profesjonalny, szybkoschnący klej do rzęs, który znajdziemy w ofercie na https://noblelashes.pl/kleje-do-rzesc437191.

Instrukcja krok po kroku dla osób niedoświadczonych

Sztuczne rzęsy na pasku silikonowym są w pełni bezpieczne, a co najważniejsze łatwe w aplikacji. Przed przystąpieniem do ich naklejania warto przyciemnić nieco czarnym eyelinerem linię znajdującą się bezpośrednio nad górną powieką. W znacznym stopniu ułatwi to bowiem dalsze czynności. Kolejnym krokiem jest precyzyjne wytuszowanie naturalnych włosków, a także ich rozczesanie specjalną szczoteczką (nie mogą być posklejane). Następnie przechodzimy do wyjęcia sztucznych rzęs z pudełeczka, dbając o to, aby ich nie uszkodzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie w tym celu pęsety.

Oto pozostałe czynności, które musimy wykonać:

– sprawdźmy, czy pasek silikonowy ma właściwą długość, czyli nie wystaje poza linię oka (w przeciwnym razie wymaga on skrócenia); pamiętajmy o tym, że rzęsy powinny zaczynać się maksymalnie 2 mm przed krawędzią tęczówki i kończyć 1 mm przed zewnętrznym kącikiem oka

– zaaplikujmy na pasek nieco kleju i odczekajmy co najmniej 40-50 sekund

– przytwierdźmy rzęsy do linii i delikatnie dociśnijmy

– wyrównajmy ewentualne nierówności albo luki eyelinerem w kolorze czarnym

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − 12 =