Jak modnie wyglądać, łącząc nietypowe dla nas do tej pory kolory i wzory?

Moda to umiejętność bawienia się wzorami, kolorami i strukturami. Dzięki temu można uzyskać zjawiskowy efekt bez konieczności wydawania fortuny. Najważniejsze jest to aby dobrze zestawić ze sobą kolorystycznie wszystkie elementy, choć często to te nieoczywiste połączenia również wyglądają zaskakująco dobrze. 

Sposoby łączenia kolorów modzie 

Istnieje grupa kolorów bazowych, które pomagają budować stylizacje. Często są to takie kolory jak biały, czarny, granatowy, szary. To dzięki tym kolorom i różnego typu dodatkom można zbudować niepowtarzalne stylizacje. Tkaniny łączymy najczęściej na zasadzie spójności, albo kontrastu. Dobrym elementem do kontrastowania, podkreślania stylizacji i dodania jej przysłowiowego pazura, jest sposób soboty dodatków. Świetne sprawdzą się tutaj paski z dwiema klamrami, elegancka, ciężka i kolorowa biżuteria, ekstrawaganckie buty i ciekawe torebki, jak np. https://wojewodzic.com.pl/fioletowe-torebki-damskie-skorzane-156. Takie dodatki są elementem ubioru kobiet odważnych, którym sprawia przyjemność bawienie się modą. Dodatkowo należy pamiętać że jasne buty i torebki, tak chętnie noszone latem, również w zimie mogą być elementem ciekawych stylizacji. Z kolei latem dobrze sprawdza się kolory uważane często za typowo jesienne, czyli bordo, granat, fiolet j butelkowa zieleń – wystarczy tylko dodać im blasku odpowiednimi dodatkami.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


17 − sześć =