Jak kupować pierścionek żeby pasował?

Wybór pierścionka z pewnością nie jest łatwą kwestią. Na decyzję wpływają nie tylko walory estetyczne oraz cena produktu, ale przede wszystkim pojawia się problem związany z dopasowaniem określonego rozmiaru. W przypadku kupowania biżuterii na prezent dobrze jest po prostu znać rozmiar palca danej kobiety – nie zawsze jest to jednak możliwe i nie zawsze jest okazja, żeby zapytać o to wprost nie zdradzając zamysłu prezentu. Warto więc postawić na klasyczne rozmiary i ewentualnie dokonać wymiany bądź zmniejszenia czy zwiększenia obwodu danego pierścionka – oczywiście o te kwestie warto jest dopytać dokładnie przed dokonaniem ostatecznego zakupu.

Najbardziej popularne pierścionki dostępne na rynku

Oprócz klasycznej biżuterii wykonanej z kruszców szlachetnych, czyli ze złota bądź srebra, dużym uznaniem cieszą się między innymi pierścionki ze stali chirurgicznej. Posiadają one niewątpliwie mnóstwo zalet. Przede wszystkim są z reguły nieco tańsze niż te srebrne czy złote, a charakteryzują się ponadczasową wytrzymałością oraz świetnym wyglądem. Stal chirurgiczna będzie także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często doznają uczuleń bądź alergii kontaktowych – materiał ten jest całkowicie bezpieczny.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


11 − trzy =