Jak dobrać odpowiednią biżuterię do wieczorowej sukni?

Biżuteria to bardzo ważny element stylizacji wieczorowej. Dobrze dobrane dodatki potrafią całkowicie odmienić wygląd kobiety i podkreślić jej piękno w wyjątkowy sposób. Można tutaj jednak łatwo popełnić jakiś błąd, np. przesadzić z ilością lub źle dobrać kolory poszczególnych dodatków. Jaką więc biżuterię wybrać, aby stworzyć absolutnie unikalną stylizację wieczorową i zachwycić wszystkich podczas spotkania?

Połączenie srebra ze złotem

Łączenie srebrnych dodatków ze złotymi wciąż budzi niemałe kontrowersje. W wielu kręgach wciąż funkcjonuje utarte przekonanie, że tych dwóch typów biżuterii nie należy ze sobą łączyć. To jednak jedynie pozostałości dawnej, dość uproszczonej mody. Współcześnie połączenie srebra ze złotem to żadne faux-pas, a wręcz oznaka stylu i elegancji. Trzeba jednak umiejętnie dobrać dodatki i znaleźć złoty środek – wybrać tylko jeden rodzaj złota, ozdoby z różnych kruszców nosić blisko siebie, a także dobrać podobne odcienie.

Biżuteria ze stali chirurgicznej

Wbrew pozorom biżuteria to nie tylko srebro i złoto, ale także inne wyjątkowe materiały. Intrygujące są chociażby dodatki wykonane ze stali chirurgicznej, które prezentuje m.in. marka JEEW. W jej ofercie można znaleźć pozłacane naszyjniki, unikalne bransoletki i subtelne kolczyki, które pozwalają na stworzenie oryginalnej stylizacji wieczorowej. Stal chirurgiczna jest odporna na korozję, a także nie czernieje – jest więc trwalszym materiałem od srebra i złota. Warto się zainteresować tego typu biżuterią, zwłaszcza że świetnie nadaje się ona na prezent.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


jeden × 2 =