Jak aktywnie spędzić weekend ze znajomymi?

Każdy człowiek co jakiś czas popada w marazm i odczuwa wypalenie zawodowe. W takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest umówienie się z grupą bliskich znajomych na konkretną aktywność ruchową w trakcie weekendu. Pozwoli to oczyścić umysł, naładować wewnętrzne akumulatory oraz zacieśnić wspólne relacje. W dalszej części artykułu zostaną zaprezentowane najciekawsze pomysły na skuteczną ucieczkę od codzienności.

Dobra zabawa to absolutna podstawa

Osoby, którym zależy na aktywnym spędzeniu weekendu w towarzystwie przyjaciół, powinny koniecznie rozważyć spływ pontonem. Ta specyficzna forma rozrywki dostarcza bowiem mnóstwo pozytywnych wrażeń, daje możliwość obcowania z dziewiczą przyrodą, a także przynosi liczne korzyści prozdrowotne. Zaliczamy do nich choćby poprawę kondycji, zniwelowanie poziomu stresu, regulację pracy układu oddechowego i krążenia czy wzmocnienie mięśni. Jeśli interesują nas spływy pontonowe Dunajec to rzeka, która wprost idealnie się do tego nadaje. Jest stosunkowo płytka, a jednocześnie dosyć kręta i biegnąca przez wyjątkowo malownicze tereny. Na uwagę zasługuje ponadto wyprawa do parku linowego obejmującego liny, drabinki, platformy i mostki. Wymienione elementy tworzą swoisty tor przeszkód. Zabawa w takim miejscu zaspokaja naturalną potrzebę adrenaliny oraz pozwala na pokonanie barier dotyczących wysokości. Warto też postawić na trekking po górach, zwiedzanie jaskiń i offroad samochodami terenowymi.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − 1 =