Gdy nie masz co zrobić z zalegającymi, starymi meblami

Wywóz starych mebli i innych odpadów wielkogabarytowych może stanowić duży problem. Odpady zabierają cenne miejsce, a przecież zgodnie z przepisami nie można ich po prostu wyrzucić na śmietnik. Warto wiedzieć, jak można pozbyć się śmieci wielkogabarytowych w Warszawie bez zbędnych nerwów i czekania miesiącami na ich wywóz.

Sprzedajemy mieszkanie – problem mebli

Kiedy sprzedajemy mieszkanie lub dom rodzi się problem, co zrobić ze starymi meblami. Likwidacja mieszkania Łódź wiąże się z tym, że część gabarytów na pewno wyrzucimy. Na blokowiskach zadanie jest ułatwione, ponieważ średnio co 2 miesiące pojawiają się tam kontenery, do których można wyrzucać meble. W przypadku domów z mniej niż 5 mieszkaniami, możliwość darmowego wywozu mebli powinna być zapewniona co najmniej raz na 6 miesięcy. Praktyka pokazuje jednak, że na wywóz mebli trzeba czekać naprawę długo, a przecież nikt kilka miesięcy przed przeprowadzką nie będzie zamawiał ekipy odbierającej stare meble.

Szybki wywóz starych mebli – to możliwe!

Na szczęście nie trzeba czekać kilka miesięcy na pozbycie się starych mebli. Wystarczy skorzystać z usług firmy, która odpłatnie zabierze meble i podda je ekologicznej utylizacji. Co ważne, pracownicy nie tylko odbiorą meble, ale również sami przeniosą je do samochodu, oszczędzając czas i siły swoich klientów. Ceny wywozu niepotrzebnych mebli są konkurencyjne, dlatego opłacają się bardziej niż czekanie na miejskie służby. Na wywóz odpadów wielkogabarytowych można umówić się w ciągu kilku dni, np. kiedy rozpoczynamy przeprowadzkę.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


17 − 11 =