Endermologia – na czym polega ten zabieg?

Zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i uporczywym cellulitem? Szukasz zabiegu kosmetycznego, który wspomoże walkę ze zmarszczkami i pomoże odmłodzić Twoją skórę? Endermologia to zabieg właśnie dla Ciebie! Z tego artykułu dowiesz się na czym polega oraz jakie efekty możesz uzyskać. 

Endermologia – jak wygląda taki zabieg?

Jest to zabieg, którego podstawowym zadaniem jest modelowanie sylwetki. Jest to specjalistyczny, głęboki oraz mechaniczny masaż. Wytwarzane w czasie jego trwania podciśnienie, pozwala na uaktywnienie oraz przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej. Ponadto pobudza on organizm do produkowania włókien kolagenowych. Zabieg wykonywany jest w salonach kosmetycznych oraz salonach medycyny estetycznej przez przeszkolone do tego osoby. Chcąc wykonać taki zabieg i dokonując wyboru odpowiedniego salonu warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie: https://fizjomedicar.pl/. Pierwsze efekty endermologii są widoczne już po zaledwie kilku seansach!

Jakie efekty można uzyskać?

Endermologia ma bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim polecana jest ona w walce z cellulitem. Jej skuteczność została potwierdzona zarówno w walce z cellulitem wodnym jak i tłuszczowym. Zabieg można wykonywać na wszystkich partiach ciała, na których on występuje tj. udach, ramionach, brzuchu czy na pośladkach. Ponadto endermologia polecana jest w przypadku leczenia bólu ścięgien, mięśni, walki z bólem kręgosłupa czy szyi. Pierwotnie zabieg ten, miał pomagać w walce z bliznami oraz rozstępami, dlatego też kilka seansów z pewnością zmniejszy ich widoczność! Nie można zapominać także o działaniu przeciwzmarszczkowym. Już kilka zabiegów wykonanych w obrębie twarzy pomoże wyraźnie spłycić zmarszczki i napiąć skórę.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


14 + dwa =