Elegancki ubiór na wesele – szczegóły są bardzo istotne

Wesele to niewątpliwa okazja do tego, żeby każdy pan zaprezentował się szykownie i elegancko. Jednak nawet piękny garnitur o najmodniejszym fasonie i kolorze to nie wszystko. Bardzo ważna jest idealnie dopasowana koszula, która nie odstaje, ani nie opina nadmiernie w okolicach pasa. Jednak przede wszystkim to dodatki tworzą całość i decydują o tym, jak postrzegany jest człowiek. Warto więc do pięknego garnituru dopasować stylowe, ale klasyczne buty, które swą elegancją przyciągną uwagę i podkreślą wyjątkowość okazji na jaką zostały założone. Najlepiej sprawdzą się te w ponadczasowym, czarnym kolorze lub w odcieniach brązu. Wesele nie jest odpowiednim miejscem do eksperymentowania z ekstrawaganckim obuwiem.

Małe, lecz przykuwające wzrok dodatki

Dodatki to niezwykle istotne akcesoria, dlatego warto pokusić się o takie rozwiązania, jak fuluar zamiast krawata albo wystąpić w wiązanej muszce. Idealnym dopełnieniem całości będzie skórzany pasek w kolorze butów. Panowie o szczupłej sylwetce mogą zdecydować się na założenie szelek. Pamiętajmy też o skarpetach, które są bardzo widoczne w pozycji siedzącej. Również one muszą zatem współgrać z całą stylizacją. Zdecydowanym atrybutem pewnego siebie mężczyzny z klasą będzie dodatek w postaci bransolety wykonanej z kamieni szlachetnych lub klasyczna złota, bądź srebrna, do której będzie również pasować wpinka do butonierki.  W jesiennej lub zimowej porze w dobrym guście będzie założenie rękawiczek i kapelusza. Gentelmana można rozpoznać również po jedwabnej chusteczce ukrytej w kieszeni.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwa × trzy =