Efektywne zapakowane kwiaty – jak tego dokonać?

Kwiaty ofiarujemy z wielu różnych okazji. Są piękne i budzą miłe uczucia, a przede wszystkim trudno znaleźć osobę, która za nimi nie przepada. Jest to więc też prezent bardzo uniwersalny. Podarowanie zwykłych kwiatów wydaje się banalne? Jeśli tak, lepiej dobrze przyłożyć się do opakowania, w którym mają się znaleźć. Tym bardziej, że jest kilka sposobów.

Ozdobny papier i wstążki – łatwo z nimi przesadzić

Dawniej dość popularne było pakowanie kwiatów w różnego rodzaju papier oraz ozdabianie dużą ilością kolorowych wstążek. Ta moda już dawno minęła, a zbyt mocno udekorowany bukiet będzie wyglądał mało gustownie i przaśnie. Na pewno, warto zrezygnować z folii w jakiejkolwiek formie, aż wstążkami obchodzić się bardzo ostrożnie. Wystarczy jedna (wąska i subtelna), a najlepiej – nie umieszczać ich wcale. Dobrym pomysłem może być zaś wykorzystanie takich elementów ozdobnych jak np. pik z serduszkiem (szczególnie jeśli kwiaty mają być ofiarowane ukochanej) lub z tabliczką z ciekawym napisem, adekwatnym do sytuacji. Kwiaty można zabezpieczyć zwykłym papierem, który oczywiście należy zdjąć przed ich wręczeniem.

Specjalne pudełka – oryginalne i eleganckie

Szukając naprawdę niebanalnego sposobu na zapakowanie kwiatów, warto zwrócić uwagę na flower boxy. Co to takiego? Są to specjalne pudełka o różnych wielkościach i kształtach, przeznaczone do przechowywania w nich kwiatów – dokładnie takie: https://adkor-kwiaty.pl/kategoria-produktu/pudelka-flower-box/. Można natknąć się na nie w eleganckich restauracjach czy hotelach, gdzie pełnią funkcję dekoracyjną. Sprawdzą się jednak idealnie także w sytuacji, kiedy chce się podarować kwiaty w prezencie. Wyglądają bardzo efektownie i z pewnością spodobają się każdej osobie, która lubi takie gustowne ozdoby.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


piętnaście + 14 =