Dodatki, które uzupełnią każde eleganckie wnętrze

Współcześnie bardzo wiele osób decyduje się na urządzenie wnętrz mieszkalnych w eleganckim stylu. Aby uzyskać taki efekt, nie wystarczy ustawić na podłodze stylowych konstrukcji meblowych. Trzeba bowiem również zadbać o liczne dodatki, które skutecznie podkreślą charakter poszczególnych pomieszczeń. Godne polecenia są w szczególności ozdoby minimalistyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Czasami drobny akcent jest w stanie zdziałać cuda

W elegancko zaaranżowanych pomieszczeniach doskonale sprawdzają się choćby rustykalne uchwyty drzwiowe stworzone ręcznie z gatunkowego żelaza. Z jednej strony dodają one przestrzeni klimatowi retro, z drugiej zaś charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia (co gwarantuje wieloletnią eksploatację). Na uwagę zasługują również obrazy i plakaty z czarno białymi ilustracjami oraz motywacyjnymi napisami. Stanowią one wprost znakomitą dekorację ścian w salonie czy sypialni. Oto inne wartościowe dodatki:

– poduszki w geometryczne wzory obite szlachetną tkaniną welurową lub satynową,

– figurki wyrzeźbione z drewna egzotycznego, 

– kamienne wazony z żywymi kwiatami,

– szklane lampiony, mosiężne świeczniki i świece bryłowe,

– drewniane i bambusowe żaluzje okienne,

– wiklinowe koszyczki i pudełka do przechowywania rozmaitych bibelotów.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × 3 =