Dodatki, które mają wpływ na wystrój wnętrza

Masz niepokorną duszę i lubisz zmiany? Szybko nudzi Cię wnętrze, w którym przebywasz i lubisz częste przemeblowania? A może lubisz przerabiać różne przedmioty, majsterkować i bawić się dodatkami? Poniżej prezentujemy kilka trików, które w łatwy sposób pozwolą Ci zmienić wystrój Twojego wnętrza i tchnąć w nie odrobinę świeżości.

Mała zmiana – duży efekt

Czasami nie potrzeba wydawać miliona monet i zatrudniać kilku ekip remontowych, aby odmienić wnętrze swojego mieszkania. Klimat domu tworzą przede wszystkim dodatki dobrze skomponowane z całością. Ta sama szara łazienka w połączeniu z białymi meblami, doniczkami i ręcznikami nadal pozostanie zimna. Wystarczy te akcesoria zamienić na soczystą zieleń, by wnętrze otrzymało swoją nową, ciepłą odsłonę. Szybką metamorfozę możemy przeprowadzić także w kuchni. Stare uchwyty do szafek można zamienić na nowe, klasyczne gałki lub nowoczesne uchwyty krawędziowe by nasza kuchnia zyskała trochę świeżości. Tutaj warto również poszaleć z drobiazgami, nowy bieżnik, zastawa stołowa czy świecznik potrafią skutecznie odmienić nasze wnętrze. Pójdźmy dalej! A może by tak wyrzucić te ciężkie zasłony w salonie? Zamiana na lekkie firanki lub drewniane żaluzje sprawi, że do wnętrza będzie wpadało więcej światła, pomieszczenie stanie się widne i przytulne. Teraz tylko wymiana poszewek na poduszkach z kanapy, przemalowanie ramek na zdjęcia – dla przykładu z czarnych na złote i możemy poczuć się jak w całkiem nowym mieszkaniu. Pamiętajmy tylko, by przed przystąpieniem do działania dobrze je zaplanować, tak by efekt końcowy w pełni nas satysfakcjonował.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


siedemnaście − 16 =