Dodatki dla fanów papierosów i cygar

W naszym kraju nie brakuje osób, które są miłośnikami palenia papierosów bądź cygar. Powinny one rozważyć zakup kilku niezwykle użytecznych i jednocześnie estetycznych dodatków. Z pewnością warto posiadać m.in. porządną popielniczkę, ponieważ w znacznym stopniu ułatwia ona utrzymanie porządku, pozwalając na komfortowe strzepywanie popiołu. Na rynku bez problemu znajdziemy zarówno małe modele stołowe o różnorodnym kształcie, jak i duże wersje kolumnowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz.

Gwarancja większej przyjemności z wdychania dymku

Dla palaczy znakomitym dodatkiem jest elegancka papierośnica, czyli pudełko dedykowane bezpiecznemu przechowywaniu pojedynczych papierosów. W codziennym użytkowaniu najlepiej sprawdzają się wersje metalowe ze skórzanymi detalami, ale można te z powodzeniem zdecydować się na egzemplarz silikonowy lub z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – oczywiście z atrakcyjnym wzorem na obudowie. Kolejny wartościowy element to zapas benzyny bądź gazu do zapalniczki (w zależności od sprzętu, jakim dysponujemy). Oba wymienione rodzaje paliwa kupimy w sklepie online, dostępnym na stronie https://zapalniczki.eu/pl/shop/c/gaz-i-benzyna/. Pozostałe godne polecenia gadżety to bambusowa mata do zwijania skrętów, waga do precyzyjnego ważenia tytoniu i ziół oraz zestaw bibułek smakowych (tzw. bletek), które skutecznie zmieniają smak i aromat dymu. Jeśli natomiast palimy przede wszystkim cygara, to wówczas dobrym dodatkiem okaże się choćby stylowy dziurkacz do szybkiego przycinania końcówek, humidor ze szlachetnego drewna do trzymania cygar w optymalnych warunkach i higrometr cyfrowy do mierzenia wilgotności powietrza.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziesięć − pięć =