Dobór wygodnej peruki

Decydując się na zakup peruki, odchodzi się obecnie od wyboru między dostępnymi w salonie modelami na rzecz spersonalizowanego produktu. Klient sam decyduje o tym, jaka ma być długość włosów, ich gęstość, a nawet styl upięcia. Dzięki temu wybrany model prezentuje się zdecydowanie lepiej niż peruki masowej produkcji, a do tego jest wygodniejszy w noszeniu.

Wygoda i naturalność na pierwszym miejscu

Peruka lace front to model z elastyczną siateczką, która po nałożeniu zlewa się ze skórą czoła. Począwszy od jej brzegu, włosy przechodzą od rzadkich po coraz gęstsze – zupełnie jak te naturalne. Całość po nałożeniu na głowę przykleja się specjalną taśmą lub klejem, zmywalną szamponem. Siateczkę można ponadto z powodzeniem pokrywać kosmetykami, takimi jak puder czy fluid. Osoby, które decydują się zakup peruki lace front, doceniają wygodę tego rozwiązania: włosy wyglądają naturalnie, nie przesuwają się nawet przy gwałtownym potrząsaniu oraz są przewiewne, dzięki czemu skóra głowy się nie poci.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 + 19 =