Do czego nosić koszule flanelowe?

Koszula flanelowa jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyła się wyłącznie z rolnikami lub osobami pracującymi w lesie jako drwale. Obecnie jednak stanowi istotny element rozmaitych stylizacji casualowych. Charakteryzuje się tym, że jest wykonana z grubej bawełny pokrytej specyficznymi włoskami, która gwarantuje użytkownikowi wysoki komfort cieplny. Mnóstwo atrakcyjnych wizualnie modeli posiada w swoim asortymencie odzieżowy sklep internetowy: https://sklep.zbkaro.pl/12-koszule-meskie-flanelowe.

Produkt o uniwersalnym charakterze

Większość koszul flanelowych jest udekorowanych kratą i posiada dwie kieszonki zlokalizowane w górnej części klatki piersiowej oraz nieusztywniony kołnierz. Oczywiście na rynku są też dostępne wersje jednolite kolorystycznie i pozbawione wszelkich dodatków. Omawiany element garderoby ze względu na niski poziom formalności idealnie nadaje się przede wszystkim do noszenia na co dzień – np. podczas spotkania z przyjaciółmi na mieście, wyprawy w góry czy standardowego wyjścia na zakupy. Świetnie prezentuje się zwłaszcza w zestawieniu ze spodniami jeansowymi albo sztruksowymi, a także materiałowymi chinosami.

Nierzadko nie wymaga nawet dodatkowego okrycia wierzchniego (np. bluzy czy jesiennej kurtki), ponieważ jest wystarczająco ciepła. Oprócz tego koszula flanelowa dobrze wygląda w połączeniu z cienkimi swetrami wełnianymi, smart casualowymi marynarkami, męskimi longsleeve`ami, gładkimi t-shirtami w kolorze białym lub czarnym oraz skórzanymi kurtkami. Pamiętajmy jedynie o tym, aby wybierać modele dopasowane do figury i sięgające maksymalnie do połowy rozporka, bo przeciwnym razie istnieje ryzyko zaburzenia proporcji sylwetki.

 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × 4 =