Dlaczego warto wybierać bezbutlowe dystrybutory wody?

Szukając odpowiedniego rozwiązania dostarczającego wodę dla klientów lub pracowników firmy, mamy do dyspozycji dystrybutory tradycyjne lub bezbutlowe. Oba rodzaje urządzeń spełniają tę samą funkcję, jednak jeśli damy o środowisko dużo lepszym wyborem będzie sprzęt podpięty bezpośrednio do ujęcia wody.

Zalety bezbutlowych dystrybutorów

Każdy wie, jak wygląda woda w wielkiej butli, która jest nałożona na dozownik. Ciecz stojąca przez długi czas pod wpływem światła i tlenu zaczyna kwitnąć, a co za tym idzie, jest niekorzystna dla naszego zdrowia. W przypadku, gdy działanie dystrybutora polega na filtrowaniu wody bieżącej, wykluczmy ten problem. Pozbywamy się także kwestii przechowywania wielkich baniaków i ich dostaw. 

Firmy takie jak https://www.aqua-logic.pl są w stanie podpiąć bezbutlowe urządzenie do źródła oddalonego nawet o 50 m, tak więc miejsce, w którym ustawimy dystrybutor, zależy tylko od nas. Ważne są także oszczędności, które pociągnie za sobą taka inwestycja. Nie musimy opłacać cyklicznego transportu wody, w związku z czym w naszej kieszeni zostaje kilka dodatkowych groszy, a przy okazji dbamy o środowisko, ograniczając ilość plastiku. 

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewięć + dziewiętnaście =