Czy warto wziąć samochód w leasing?

Jeszcze jakiś czas temu leasing samochodu był opcją dostępną jedynie dla przedsiębiorców. Obecne jednak każdy ma możliwość finansowania pojazdu w ten sposób. Zapewne pierwszym zagadnieniem, jakie pojawia się w naszej głowie w związku z leasingiem, jest opłacalność tego przedsięwzięcia. Do dyspozycji mamy mnóstwo pojazdów używanych, a banki chętnie udzielają kredytów. Zanim zdecydujemy się na auto z drugiej ręki lub raty wiążące nas z instytucją finansową na kilkanaście lat, dobrze to przemyślmy. Pod następującym adresem https://kalkulator.vwbank.pl/vw_leasing znajdziemy prosty w obsłudze kalkulator Volkswagena, który szybko pomoże nam wyliczyć naszą miesięczną ratę leasingu, a to może nakierować nas na właściwą decyzję.

Zalety leasingu

Taka forma finansowania samochodu to przede wszystkim doskonała opcja dla osób posiadających stały dochód, które chciałyby mieć nowe, niezawodne auto, ale nie chcą brać kredytu. Wnosząc określoną opłatę wstępną oraz raty ustalone na etapie podpisywania umowy, możemy cieszyć się wspaniałym pojazdem. Leasing zazwyczaj zawierany jest na okres od dwóch do czterech lat. Po tym czasie mamy możliwość wykupienia samochodu za stosowną cenę. W grę wchodzi również rezygnacja z zakupu i podpisanie kolejnej umowy na inny, nowszy wariant czterech kółek. Dzięki temu nie musimy wiązać się z bankiem na długi czas, a jednocześnie możemy jeździć dokładnie takim autem, jakie się nam podoba. Szeroki wybór modeli Volkswagenów sprawi, że każdy dobierze odpowiednią wersję dostosowaną do swoich oczekiwań i potrzeb.

O autorze

Serwis Knowledge

Knowledge.co.pl to nowatorski serwis pełniący rolę zarówno portalu informacyjnego jak i poradnika. Dobry content, na każdy temat, na każdą okazję, dla wszystkich.

Bądź pierwszym komentującym!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


cztery × pięć =